Daily archives: Wrzesień 5th, 2020

Mierzenie się z alergią u dzieci przez cały czas ich dorastania

Obecnie najmłodsi członkowie rodziny są wystawieni na o wiele większą liczbę najróżniejszych zagrożeń. Ich dużej części nie da się jednoznacznie przewidzieć. Można im skutecznie przeciwdziałać dopiero wtedy kiedy się objawią – doskonałym tego przykładem są różnego rodzaju alergie.Do jakiego typu specjalisty powinniśmy się wybrać, kiedy mamy kłopot z psychiką? Do psychiatry czy psychologa? Od czego jest to zależne?

Jak czujemy, iż nasze życie staje się nieznośne, kiedy nie można już dłużej kontrolować swoich emocji, gdy wszystko zdaje się gorsze, i coraz bardziej bezsensowne – zdecydowanie warto wtedy odwiedzić lekarza.Gdzie można najsensowniej spędzić wolne dni z z pociechą?

Maluchy nie są zbyt wymagającymi turystami, jeśli chodzi o wybór celu podróży. Czasami wystarczy nawet wyjazd do lasu lub na łąkę. Trochę świeżego powietrza i komfortowe miejsce do zabawy gwarantują udaną pierwszą wycieczkę z naszym smykiem. Pięknych miejsc w naszym kraju nie brakuje. Polska na weekend to często znacznie bardziej interesujący pomysł, niż kosztowna podróż zagraniczna.Nie bójmy się seksuologów!

Gdy miewamy poważne problemy z pożyciem seksualnym musimy przede wszystkim nie panikować. Szczególnie mężczyźni, którym najzwyczajniej straszna jest impotencja, mocno panikują. Naturalnie wszelkich problemów erotycznych w żadnym wypadku nie należy ignorować, lecz mężczyzna, któremu co pewien okres czasu nawala „sprzęt”, nie może uważać, że to całkowicie koniec świata. Spokojnie – najważniejsze jest to by w żadnym razie nie popadać w paranoję, ponieważ później jest wielki kłopot z pożyciem erotycznym.Czy o dziecko należy się starać?

Oczekiwaniu na potomstwo przeważnie towarzyszą sprzeczne uczucia. Z jednej strony radość, z drugiej strach o to czy wszystko będzie ok.. Taka właśnie odpowiedź pada najczęściej z ust przyszłych rodziców na pytanie czy chcieliby chłopca czy dziewczynkę: płeć nieważna, byleby było zdrowe. Jednak coraz więcej par mimo regularnego seksu, walczy z problemem zapłodnienia.